Atvirų porų poliuretanas

Atvirų porų poliuretanas

Atvirų porų poliuretanas yra medžiaga, kuri puikiai tinka šiltinimui. Šis poliuretano produktas yra pagamintas iš atvirų porų, kurios leidžia orui laisvai cirkuliuoti, todėl pasižymi puikiomis šiltinimo savybėmis. Šiomis putomis galima lengvai užpildyti tuščias erdves, užtikrinant optimalų šiltinimą.

Kitų putų naudojimas šiltinimui palaipsniui mažėja, o šiltinimas poliuretano putomis tampa vis populiaresnis dėl geresnių atsparumo sąlygoms ir ilgaamžiškumo savybių. Atvirų porų poliuretano putomis pildomos įvairios konstrukcijas, taip užtikrinant joms ilgalaikę izoliaciją nuo šalčio ar šilumos.

Atvirų porų putos – daugeliui namo komponentų

Tiek atvirų, tiek uždarų porų poliuretano putų panaudojimo galimybės yra labai plačios. Tai yra puikus sandarinimo pasirinkimas, kai reikia izoliuoti labai įvairius būsto komponentus.

Poliuretano putas galite naudoti tokiu atveju, kai reikalingas:

  • Stogo šiltinimas.
  • Sienų šiltinimas.
  • Lubų šiltinimas.
  • Grindų šiltinimas.
  • Perdangų šiltinimas.
  • Pamatų šiltinimas.

Praktiškai bet kokiai NT konstrukcijai šios putos suteikia daugiau atsparumo bei garantuoja ilgaamžiškumą. Dažniausiai galvojama, kad poliuretano putos yra geras pasirinkimas tik gyvenamosios paskirties namams. Tikrai ne. Nuo verslo objektų iki pramoninių sandėlių, gyvenamosios paskirties namų – bet ko. Svarbiausia, kad garantuojamas aukštas laidumo koeficientas, kuris padės sumažinti šildymo išlaidas bei padidinti būsto vertę.

Atvirų porų poliuretanas yra labai minkštas ir lengvas, tad puikiai pasiekia net ir labai atokias vieteles. Tankumas varijuoja nuo 8 kg/m3 tankio iki 13 kg/ m3 priklausomai nuo oro sąlygų, objekto, kuris bus šiltinamas, ir kitų veiksnių. Svarbiausia, kad bet kuriuo atveju pasiekiamas detalumas ir aukščiausias sandarumo lygis.

Atvirų porų poliuretano putos pas mus

Jeigu Jus domina poliuretano putų purškimo paslaugos – esate ten, kur ir reikia. Mūsų siūlomas paslaugų diapazonas yra labai platus.  Šiltiname bet kokius NR objektus, bet kurias jų konstrukcines dalis. Poliuretanus putos yra purškiamos labai greitai, tad bet koks projektas bus įgyvendinamas itin efektyviai. Svarbiausia – ilgam, laiko tarpui. Darbams suteikiame garantiją, tad galite būti ramus dėl suteikiamų paslaugų, kurios užtikrins bet kokio objekto sandarumą.

SUSISIEKIME

Paskambinkite mums arba užpildykite toliau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime. Į visas užklausas darbo dienomis stengiamės atsakyti per 24 valandas.