Grindų šiltinimas

Paprastų ir šildomų grindų šiltinimas

Vėsios grindys – ne tik diskomfortas, tačiau ir rimtų ligų šaltinis. Deja, senos statybos namuose vėsios grindys labai dažnai yra neatsiejama patalpų dalis, tad reikia papildomai jas apšiltinti norint panaikinti tą šaltų grindų efektą. Grindų šiltinimas bet kokio tipo namuose – ne galimybė, tačiau būtinybė, kuri gali ženkliai pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę.

Grindų šiltinimas poliuretano puta: kas tai?

Šiuo metu namus vėsiuoju metų laiku dažniausiai šildo inovatyvios sistemos, kurios šilumą skleidžia per grindinį šildymą. Jis mėgstamas ne tik naujos statybos, tačiau ir senesniuose namuose. Modernizuojant juos svarbu naudoti geros kokybės medžiagas, kurios garantuos ilgalaikį efektą. Visgi, grindinis šildymas, kad ir koks yra patogus, turi vieną mažą minusą. Vedžiojant  vamzdelių tinklą – atsiranda daug šalčio erdvių, kurios ir prisideda prie vėsaus grindų efekto. Grindų ant grunto tiesimas „reikalauja“ kokių nors papildomų apšiltinimo medžiagų. O juk norisi, kad grindys būtų šiltos ne tik šildymo sezonu, taip? Tuomet svarbu rinktis apgalvotas šiltinimo medžiagas ir grindis šiltinti putomis yra vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas.

Poliuretano puta (EPS) – inovatyvus, pažangus požiūris į būsto apšiltinimą. Tobulas pasirinkimas ne tik šildomų grindų, tačiau ir kitų šilumos sklaidos šaltinių atveju (juk vėsa gali būti ne tik esant grindinio šildymo sistemai). Ši šilumos izoliacija gali būti dengiama dvejopai: putos sluoksnis purškiamas prieš atliekant betonavimo darbus. Poliuretano puta yra purškiama grindų ertmėse, tarp angų. Svarbiausia, kad šis grindų šiltinimas yra greitas ir paprastas, nereikia jokio specifinio pasiruošimo.

Kodėl poliuretano puta yra geriausias grindų izoliacijos sprendimas?

Tinkamas grindų dangos ir apšiltinimo pasirinkimas užtikrins ilgalaikį efektą, kuris leis gyventi patogiau, saugiau, svarbiausia – tiesiog maloniau. Poliuretano privalumai lemia šios medžiagos pasirinkimą.

Specialios putos – didesnė garso izoliacija

Svarbus privalumas, kad grindims nebereikės papildomos garso izoliacijos, nereikalinga plėvelė ir nereikia kitų specialių medžiagų. Šis apšiltinimo būdas – itin efektyvus, užtikrinama gera garso izoliacija. Taip pat šiltinimas poliuretano puta vertas dėmesio, nes ši medžiaga yra atspari drėgmei bei garui. Taigi, grindų konstrukcijos bei apšiltinimo darbai – greiti ir efektyvūs. Pilnai sukomplektuota grindų danga leis išvengti garo kondensato, kadangi putos nepraleidžia drėgmės, o tai garantuoja ir grindų apšiltinimo ilgaamžiškumą, pačios grindų sistemos kokybę.

Energinis efektyvumas

Šiltinant grindis galite ne tik pagerinti savo gyvenimo kokybę, tačiau taip ir sumažinti šilumos išgavimo išlaidas, gyventi ekologiškiau. Apšiltintos grindys sulaiko šilumą – mažėja šilumai skirtų investicijų dydis. Šiltinimo sluoksnis pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Tai yra geras būsto energetinės klasės pakėlimo būdas.

Taupo laiką

Šis šiltinimo būdas – puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo savo laiką ir nori, kad šiltinimo sluoksnis būtų padengtas itin greitai (išvengiama sudėtingų plokščių komponavimo). Svarbu, kad putoms nereikia jokio specialaus pasiruošimo. Daugelis priemonių grindų šiltinimui reikalauja konkrečios dangos, konstrukcijų. Tuomet teks skirti laiką ne tik jų paieškoms ir dengimui, tačiau taip pat ir skirti papildomas investicijas. Poliuretano putos yra purškiamos tiesiai ant paviršiaus, nereikia jokio ypatingo dangos paruošimo.

Ekologija

Grindų apšiltinimui poliuretano putos yra geras pasirinkimas ir dėl to, kad jos leidžia gyventi kokybiškai nedarant jokios žalos gamtai. Purškimo metu putos nedulka, tad darbus atlikti – saugu. Taip pat purškimo eigoje neskleidžiami alergenai ar nemalonūs kvapai, neišpučiamos kokios nors medžiagos, kurios galėtų trukdyti buvimą patalpoje po atliktų darbų.

Kiek laiko užtrunka grindų šiltinimo darbai?

Kiekvienas projektas yra individualus, tad deriname su užsakovu ne tik kiekius, kainas, tačiau ir terminus, kurie padeda mūsų klientams paprasčiau planuoti darbų eigą, laiką ir kitus niuansus. Susisiekite ir aptarsime darbų atlikimo smulkmenas.

SUSISIEKIME

Paskambinkite mums arba užpildykite toliau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime. Į visas užklausas darbo dienomis stengiamės atsakyti per 24 valandas.